Android telefon hafıza kartına program yükleme

Contents:
 • Android telefonlarda uygulamaları hafıza kartına taşıma işlemi - Akıllı Gündem
 • Android telefonlarda uygulamaları hafıza kartına taşıma
 • Bu soruya toplam 2 cevap verilmiştir
 • Uygulamaları hafıza kartına taşıma rootsuz

  1. Bu soru için yorumunuz.
  2. Android telefonlarda uygulamaları hafıza kartına taşıma işlemi.
  3. Teknoloji Sorularınıza En Hızlı, En İyi Cevaplar!.

  SD kart cihazınızı kurun ekranı karşınıza gelecektir. Bu ekranda Taşınabilir bir depolama birimi kullanın ve Dahili depolama olarak kullanın seçenekleri mevcut.

  Eğer SD kartı depolama yedekleme birimi olarak kullanacaksanız Taşınabilir bir depolama birimi kullanın seçilmelidir. Eğer uygulamaların kurulacağı bir alan olarak SD kart kullanılacaksa Dahili depolama olarak kullanın seçilmelidir. Dahili depolama olarak kullanın seçin ve ileri butonuna dokunun. Dahili depolama olarak kullanın olarak kullanılan SD kart formatlanır ve içindeki tüm veriler silinir.

  Daha sonra karşınıza Dahili depolama olarak biçimlen gelecektir.

  Android 6.0.1 Serisinde Uygulamaları SD Karta Aktarma

  SD kart biçimlendirme ile daha güvenli hale gelecektir. Ayrıca biçimlendirme sonrasında SD kart sadece o cihazda çalışır duruma gelecektir. Başka bir cihazda kullanmak istediğinizde yeniden format gerekecektir.

  Android telefonlarda uygulamaları hafıza kartına taşıma işlemi - Akıllı Gündem

  Sil ve biçimlendir dediğinizde SD kart biçimlendirilecektir. SD kart biçimlendiriliyor ekranında kart biçimlendirme yani format işlemi devam edecektir. Biçimlendirme bittiğinde verileri yeni depolama birimime taşı ekranı gelecektir. Şimdi taşı seçilirse Fotoğraflar, dosyalar ve bazı uygulamalar SD karta taşınır.

  Android telefonlarda uygulamaları hafıza kartına taşıma

  SD Kart hazır ekranı geldiğinde artık kartınız kullanılabilir demektir. Android 6 'da Uygulamaları hafıza kartına taşıma rootsuz olarak bu kadar basit. Taşımak istediğiniz uygulamaya dokunun. Depola bölümünde Kullanılan depolama alanında Değiştir 'e dokunun. Depolamayı değiştirin bölümünde Dahili depolama birimi yerine SD Kart seçin. Bu şekilde Uygulamaları rootsuz hafıza kartına taşıyabilirsiniz.

  Genelde çalışıyor ama bazı modellerde çalışmayabilir murat 1 yıl önce murat yalnız bu benim cozum paylaştığım dan bi degisigi degilmi 1. Telefonunun android sürümü 6. Bazı uygulamalarda bu işlem yapılamıyor Rar,Dosya yöneticisi,Mx player gibi uygulamalarda işe yaramıştı.

  Bu soruya toplam 2 cevap verilmiştir

  Eğer root atmadan hafıza kartına uygulamaları taşımak isterseniz meraklii arkadaşımızın dediği yöntemi uygulayabilirsiniz. Ancak her uygulama bu şekilde taşınamayacaktır. Root yetkilerine sahip olursanız farklı yöntemler deneyebilirdiniz. Çözümler tekrar ana sayfada. Evet, ayrıca tabletlerde de geçerlidir. Aynı şeyi bir de işe yaradığından emin değilim, denemedim şöyle yapabilirsin: Uygulamayı yükleyeceğin yeri de hafıza kartı olarak seçmiş olursun.

  Bir de şöyle bir opsiyon var; http: Bu cevap için yorumunuz Resimdeki kodu giriniz: Bütün uygulamalar için böyle bir seçenek yoktur.

  Uygulamaları hafıza kartına taşıma rootsuz

  Yine, cihazının hafızasını kullanmak zorundasın. Bildiğim kadarıyla, rootlanmış telefonlar da böyle bir özellik sunmuyor. Daha yeni telefonlarda, kullanıcıya böyle bir seçenek sunan uygulamalar var. Uygulama geliştiriciler, uygulamanın SD karta yüklenmesini önerebilirler ama bu öneriye uyup uymamak telefona bağlıdır.

  Kısaca, bazı telefonlar uygulamaları doğrudan SD karta yükleme imkânı tanırken diğerleri telefon hafızasına yükler.

  Son kısım doğrudan sorunun cevabı olmasa da, bilmek isteyebileceğini düşündüm. Bu soru için cevabınız Vazgeç.

  Recent tags:

  • Iphone numara girerek yer bulma
  • iphone 6 Plus yazılım güncelleme yok
  • s5 konum bulma

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web